Petra Líbenková
Petra Mašková vystudovala obor Mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Již během studií v roce 2007 objevila Bikram jógu, a to zcela náhodně. Kamarádka jí nabídla práci recepční ve studiu Bikram Yoga Prague. Petra do té doby jógu necvičila, věnovala se taekwondu, byla instruktorkou lyžování a snowboardingu.
Bikram jóga ji ovšem nadchla natolik, že se rozhodla na jaře v roce 2009 odjet na Teacher Training v Palm Springs v Kalifornii a stala se tak certifikovanou instruktorkou Bikram jógy. Z USA zamířila rovnou do Austrálie, kde půl roku intenzivně vyučovala Bikram jógu v několika studiích. Po návratu do Čech působila ve studiu Bikram Yoga Prague. Zkušenosti s Bikram jógou sbírala mimo USA a Austrálie také v Indonésii, Singapuru, Číně a v mnoha zemích Evropské unie.
Po dokončení studií na vysoké škole se rozhodla vrátit do svého rodného města a v roce 2011 otevřela s přítelem studio Bikram Yoga České Budějovice. Dnes se rovněž podílí na vývoji světově známé značky oblečení na Bikram jógu – DRAGONFLY, díky níž pokračuje v cestování po Bikram Yoga studiích, šampionátech a seminářích, aby značku nejen reprezentovala, ale zároveň na sobě stále pracuje a nově načerpané informace předává svým klientům ve studiu Bikram Yoga České Budějovice.
Bikram jóga ji dala smysl a náplň života, vzala pár kil, bolesti kolene a migrény. Díky Bikram józe zvládá hravě každodenní stres.