Veronika Fišerová
Veronika Fišerová studovala Soukromou taneční konzervatoř v Praze. Po absolutoriu dostala roční angažmá v Českých Budějovicích a poté v divadle F. X. Šaldy v Liberci, kde si zatančila několik sólových rolí. Prosadila se také i jako režisér a choreograf. Vedle práce v divadle se začala věnovat pedagogice tance a vyučovala na Základní umělecké škole v Liberci, kde vedla taneční obor, dále vedla tréninky libereckým krasobruslařům a latinsko-americkým tanečníkům v České Lípě. Nyní spolupracuje se Sportovním klubem moderní gymnastiky České Budějovice a je externí tanečnicí v Jihočeském divadle.
Bikram józe se začala věnovat už při studiu na konzervatoři. Ukázalo se, že Bikram jóga je perfektní kompenzační cvičení, díky kterému pochopila, jak správně držet, posilovat, protahovat a balancovat vlastní tělo.
V roce 2011 si Veronika při tanci vážně zranila kotník. Po operaci v době rekonvalescence docházela pravidelně na lekce Bikram jógy. Cvičením se brzy vrátila do kondice a již za dva měsíce byl kotník natolik posílený a flexibilní, že se znovu mohla vrátit do angažmá. V divadle se jí po cvičení Bikram jógy stýskalo, a tak se rozhodla posunout tanec na druhé místo a naplno se věnovat Bikram józe. Na podzim 2013 absolvovala Teacher Training v Los Angeles, kde se na závěrečném ceremoniálu ukázala v demonstrační skupině.
Největší sportovní úspěchy :
  • Mistryně Evropy 2017
  • Mistryně ČR 2017
  • 7.místo na světovém šampionátě 2014
  • Vicemistryně Evropy 2015
  • Vicemistryně ČR 2015