Jakub Saveli
Jakub se od útlého věku věnoval sportovním aktivitám. Po dokončení maturity se rozhodl skončit s fotbalem a začal hledat další životní motivaci, která by ho naplňovala jak po stránce vzdělávací, tak pohybové. Neúspěšně se pokoušel o studium Lidských zdrojů na UJAK v Praze, dále o studium Ochrany obyvatelstva na JČU.
Naštěstí vytrval, důvěřoval svému srdci a za odměnu mu život přinesl Bikram Yogu! Takže v říjnu 2015 Jakub navštívil první lekci v našem studiu. Cvičení ho pohltilo natolik, že po prvních 5 dnech se rozhodl přijmout 30 denní výzvu. Po výzvě se joga stala nedílnou součástí Jakubova denního života, pokračoval v pilném tréninku a začal se účastnit i lekcí pro pokročilé. Den po dni začal objevovat úžasné benefity, které Bikram Yoga přináší do života. Tehdy si uvědomil, že by se chtěl věnovat joze po zbytek svého života a rád by ji šířil s ostatními.
Proto se 29. dubna 2016 (za pomoci pár úžasných lidí bez kterých by se to neobešlo!) vydal na 9 týdenní dobrodružství do Indie, kde se účastnil Bikram Yoga Teacher’s Trainingu, kde se stal instruktorem. Ted už se Jakub těší na vzájemné setkání v našem vyhřátém sále.