Bikramisté slaví úspěchy na národním šampionátu Sport yoga 2022

21.11.2022

Rádi bychom se s Vámi podělili o úspěchy z národního šampionátu ve Sport yoze, který se konal minulý týden v Praze. Jsem šťastná, že k nám do studia chodí tak šikovní a zapálení lidé jako jste Vy, z kterých pak postupem času vzejdou takoví šampioni jako tomu bylo i letos. Všichni naši reprezentanti si zaslouží obdiv, že dokázali předvést před porotou takové výkony a zároveň bych jim ráda touto cestou ještě jednou pogratulovala k tak skvělým výsledkům.

Za kategorii Ženy se umístila na druhém místě naše skvělá instruktorka Verča, která se zároveň i kvalifikovala na mistrovství světa do Indie. Těsně uniklo třetí místo naší vždy usměvavé Terez, která předvedla také excelentní výkon. V závěsu se pak umístily Dominika Tokárová a Káťa Soukupová, které vídáte na recepci.

V kategorii Muži, byl na druhém místě výborný Roman Šulek s bezchybným provedením a na třetím místě se umístil Michal Beránek. Oba chlapy určitě znáte ze sálu, kde vedle nich cvičíte a kteří získali také kvalifikaci na světový šampionát

V kategorii Ženy Senior zvítězila naše Miluška Vaňková, která je dlouholetou klientkou a znáte ji určitě ze studia také, a která se teprve až letos odhodlala a zúročila tak roky praxe před porotou. A vyplatilo se.

Za juniorky nás poprvé reprezentovala Bára Sekavová, která obsadila krásné druhé místo a kterou již také znáte z recepce.
Máme štěstí, že v rámci studia se umístily na prvních příčkách i holky za hostující země -Hong Vu Thi (Majka) za Vietnam a Liubov Muskulidi za Ukrajinu.

Ještě jednou všem výše zmíněným moc gratuluju a věřím, že takové úspěchy našeho studia potěšily i Vás a možná Vám dodaly odvahu a kuráž na to, abyste se příští rok zúčastnili šampionátu i Vy.